روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش افزودنی روغن ادتیو آنتی فوم آنتی اکسیدان ppd

فروش افزودنی روغن ادتیو آنتی فوم آنتی اکسیدان ppd

فروش افزودنی روغن شامل انواع ادتیو روغن دیزلی و ادتیو روغن دیزلی همچنین آنتی فوم یا ضد کف و آنتی اکسیدان و پایین اورنده نقطه ریزش یا ppd تهران.
بمنظور استعلام خرید و گرفتن مشاوره برای سفارش گذاری انواع افزودنی روغن از طریق لینک هم  دسترسی دارید.

فروش افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن شامل انواع مختلفی از مواد اولیه می باشد که همه این مواد بر اساس نوع روغنی که تولید خواهد شد شامل تقسیم بندی مشخصی است و از هر نوع افزودنی یا ماده اولیه تولید روغن نیز مقادیر تعریف شده ای می بایستی استفاده شود.
یکی از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده روغن انواع روغی پایه تصفیه یا روغن پایه ویرجین می باشد که این روغن ها در اصلاح به گروه sn معروف است و با sn150-sn350-sn500-sn600 با انالیز های مختلف و با فلش های متفاوت برای این منظور استفاده می شود زیرا این روغن ها فلش ۱۸۰ تا فلش ۲۵۰ خواهد بود و ویسکوزیته و رنگ روغن نیز به نسب افزایش غلظت و فلش روغن نیز تغییر خواهد داشت .
بنابراین می توانیم متناسب با روغن موتوری یا روغن هیدرولیک که می بایستی تولید شود از روغن پایه با انالیز و فلش بالاتری استفاده نماییم تا در نهایت به کیفیت روغن استاندارد مورد نظر برسیم. شایان ذکر است انتخاب درست روغن پایه به کاهش هزینه تولید نهایی محصول تولید شده تاثیر مستقیم دارد زیرا مواد اولیه کمتری بدین منظور استفاده می شود.

قیمت مواد اولیه تولید روغن

قیمت مواد اولیه تولید روغن

فروش افزودنی روغن برای تولید روغن ها که در مطالب بالا نیز اشاره شده شامل بخش زیادی از انواع مختلف از روغن های صنعتی شامل انواع روغن هیدرولیک که این نیز شامل گرید های مختلفی خواهد بود می شود برای روغن های واسکازین یا دنده نیز نوع این محصولات و افزودنی ها نیز تغییر خواهد داشت.
برای دسترسی به قیمت مواد اولیه تولید روغن می بایستی نوع محصول تولید شده یا نوع محصولی که شرایط و امکان تولید را دارد بستگی دارد مثلا استفاده از پلیمر های تولید روغن که شامل انواع مشخصی مثل پلیمر کپ پلیمر دوترال پلیمر j0010 است . و همزمان استفاده از نوع مشخصی از ادتیو برای هر نوع روغن نیز تعریف شده است و بر اساس نوع روغن تعیین و استفاده می شود.
سایر مواد که برای افزدنی روغن استفاده می شد نیز شامل انتی فوم و انتی اکسیدان می باشد و استفاده از انتی اکسیدان یکی از الزامات روغن های موتوری دیزلی و بنزینی می باشد که بمنظور جلوگیری از ترکیب روغن با اکسیژن و اکسیداسیون قطع به یقین می بایستی از این افزودنی استفاده شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز