روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / قیمت بنتونیت اکتیو کیسه ۲۵ کیلویی

قیمت بنتونیت اکتیو کیسه ۲۵ کیلویی

قیمت بنتونیت اکتیو یا خاک رنگبر یا خاک دیاتومه در بسته بندی بنتونیت ۲۵ کیلویی برای رنگ بری روغن و مایعات و روغن های حیوانی .
برای دسترسی به محصولات مشابه می توانید از لینک  http://101service.ir استفاده کنید.

قیمت بنتونیت اکتیو

قیمت بنتونیت اکتیو

خاک بنتونیت یا خاک رنگبر که برای شفاف سازی رنگ روغن بصورت عمده استفاده می شود و البته کاربردهای متنوع و بیشتری نیز این محصول دارد که می بایستی در نهایت بر اساس نوع استفاده بسته بندی های تعریف شده استفاده می شود. در نگاه ابتدایی برای استفاده از انواع مختلفی محصولات و رنگبری می بایستی از مواد شیمیایی متفاوتی استفاده شود ولی استفاده از خاک رنگبر یا خاک بنتونیت به دلیل خنثی بودن این خاک باعث می شود که تاثیر در محصول نهایی ایجاد نکند بنابراین طیف گسترده ای برای استفاده از این محصول تعریف شده و وجود دارد که می بایستی بر اساس نوع مصرف مقادیر تعریف شده خریداری شود.
برای رنگبری روغن پایه علاوع بر استفاده از خاک اکتیو که به نوعی افزودنی روغن محسوب می شود می بایستی افزودنی های دیگری نیز برای بهبود عملکرد روغن به ان اضافه شود همه موارد ذکر شده در نهایت موجب خواهد شد که محصول تولید شده قابلیت تولید و عملکرد مناسبی را داشته باشد.

فروش بنتونیت کیسه ۲۵ کیلویی

فروش بنتونیت کیسه ۲۵ کیلویی

بنتونیت در انواع مختلف از معادن مختلف تولید فراوری و برای مصرف به بازار عرضه و فروش این محصول عرضه می گردد با توجه به نوع استفاده از این محصول می توان و مصارف گسترده ای که دارد که بخشی از این مصرف منتهی به رنگبری روغن است ولی در نهایت بر اساس نوع مصرفی که دارد تناژهای تعریف شده می بایستی ارسال شود.
از جمله مواردی که می بایستی از این بتونیت استفاده شود که البته می توان حتی به استفاده برای خوراک دام و طیور و حتی برای جلوگیری و پیشگیری نشتی نیز برای سد ها و کانالهای اب رسانی نیز قابل استفاده می باشد.
همچنان که گفته شد به دلیل استفاده منحصر به فرد از این محصول و استفاده در بخش خوراکی در برخی موارد نیز از این محصول ولی از البته از برندهای خارجی نیز بدین منظور استفاده می شود.
مثلا بمنظور رنگ بری ابلیمو ترجیح این خواهد بود که از خاک رنگ بر خارجی استفاده شود که قطعا مزیت و کیفیت بیشتری به نسبت انواع مشابه رنگبر های داخلی دارد.
اهمیت زیادی در استفاده از انواع خارک رنگ بر داخلی و برندهای مختلفی که استفاده شده ندارد ولی در نهایت قابلیت و مصرف این محصول بصورت کلی در برندهای داخلی  تفاوت عمده ای ندارد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز