روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / بشکه فلزی / قیمت بشکه فلزی ۲۲۰ لیتری دست دوم تهران

قیمت بشکه فلزی ۲۲۰ لیتری دست دوم تهران

قیمت بشکه فلزی با ظرفیت اسمی ۲۲۰ لیتری دست دوم بشکه یک رنگ تمیز تهران برای مظروف سازی روغن صادراتی با بشکه به قیمت عمده فروشی .
فروش عمده بشکه فلزی و پلاستیکی برای مظروف سازی روغن بصورت عمده و یک رنگ قابل تحویل گیری از نیکان اویلز می باشد.

قیمت بشکه فلزی

قیمت بشکه فلزی 

فروش انواع بشکه روغن فلزی که معمولا این بشکه ها قبلا برای واردات انواع روغن های صنعتی و خاص استفاده شده و یکبار مصرف بوده است بنابراین برای استفاده مجدد بمنظور مظروف سازی انواع روغن های صادراتی بسیار کاربردی می باشد زیرا کیفیت این بشکه ها در مقایسه با بشکه های فلزی نو که برای بسته بندی انواع روغن استفاده می شود تفاوت عمده ای ندارد بنابراین استفاده از این بشکه فلزی دست دوم که همگی رنگ های یکسانی نیز دارد بسیار به لحاظ هزینه برای کارخانه های تولید کننده و صادر کننده انواع روغن مقرون بصرفه و اقتصادی می باشد.

عمده فروشی بشکه دست دوم

عمده فروشی بشکه دست دوم 

قیمت بشکه فلزی که بصورت بشکه فلزی دسته دوم در این فرایند مورد نظر ما می باشد معمولا با ضمانت و تضمین های لازم به جهت سالم بودن بشکه و همچنین ماده اولیه استفاده شده در بشکه که قبلا استفاده شده نیز بسیار مورد توجه است از این نظر که تنها چالش استفاده از بشکه دست دوم یک رنگ نبودن این بشکه ها در فروش عمده این محصول است و همچنین الوده بودن بشکه از مواد قبلی که در بشکه باقیمانده باشد. با توجه به حساسیت روغن های مختلف و روغن های موتوری و در صورت رعایت نشدن کیفیت بشکه به بار و محصول نهایی که در بشکه ریخته می شود ترکیب شده و کیفیت روغن را تحت تاثیر قرار می دهد.

قیمت بشکه ۲۲۰ لیتری دست دوم تهران

قیمت بشکه 220 لیتری دست دوم تهران

فروش بشکه دسته دوم در تهران به دلیل وجود شرکت های متعدد و تولید کننده روغن و همچنین صادرات انواع روغن و روانکار از این استان به کشورها مختلف باعث شده است که خرید و فروش انواع بشکه در این استان به نسبت سایر شهرهای کشور بالاتر باشد و تقاضای خرید برای بشکه دست دوم فلزی با کیفیت همیشه وجود دارد ولی البته ملاحضات منطقی نیز برای خرید بشکه دست دوم نیز همیشه مورد نظر است.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil
نیکان اویلز