روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش پلیمر روغن موتور اسانس بوگیری ۱ لیتری

فروش پلیمر روغن موتور اسانس بوگیری ۱ لیتری

فروش پلیمر روغن موتور دوترال ۰۵۸ و ۰۵۹ و کپ ۲۷۰ و ۲۰۶ و همچنین j0010 برای برای تولید انواع روغن موتور صنعتی دیزلی و اسانس بوگیری ۱ لیتری.
برای دسترسی و خرید و فروش پلیمر روغن موتور و مشاهده مواد اولیه تولید روغن http://carnikan.ir را کلیک نمایید.

فروش پلیمر روغن موتور

فروش پلیمر روغن موتور

روغن های موتوری و روغن های صنعتی بمنظور رسیدن به استانداردهای تعریف شده لازم است که میزان مشخصی ویسکوزیته  مشخصات فنی تعریف شده و خاص داشته باشند از این رو می بایستی برای رسیدن به این حدود از آنالیز انواع مختلفی از مواد افزودنی و اولیه به روغن ها برای رسیدن به شرایط استاندارد برای مصرف رسانده شود و بدین منظور در اغلب موارد از پلیمر های عنوان شده در بالا می بایستی استفاده شود که در نهایت استاندارد و عملکرد لازم را داشته باشد.
انواع مختلفی از روغن های صنعتی و موتوری می بایستی با استانداردهای تعریف شده و بر اساس نوع روغن تولید شده و مصرفی قابلیت های مختلفی در فروش انتقال این روغن ها برای محیط های مختلف را تولید و استفاده از این افزودنی های باعث می شود که بتوان این مسیر را بدین منظور ایجاد و شرایط مختلفی را برای تولید این محصولات فراهم نمود.
درکنار استفاده فروش پلیمر روغن موتور که می بایستی برای شرایط کاملا تعریف شده استفاده شود معمولا در پاره ای مواقع نیز از اسانس بمنظور کام کردن بو یا بوگیری انواع روغن ها نیز استفاده می شود.

قیمت غلظت دهنده روغن صنعتی موتوری

قیمت غلظت دهنده روغن صنعتی موتوری

فروش پلیمر روغن موتور یا قیمت غلظت دهنده روغن صنعتی موتوری برای استفاده برای تولید انواع روانکار ها به میزان کاملا متفاوت قابل استفاده می باشد از این رو برای تولید این محصولات می بایستی مقدار و میزان توصیه شده برای رساندن روانکار به ویسکوزیته تعریف شده و بر اساس استاندارد های موجود برسانیم.
بسیار مهم است که بتوانیم شرایطی را ایجاد کنیم که ضمن اضافه شدن ویسکوز روغن با اضافه شدن انواع پلیمر های استاندارد شرایطی ایجاد و فراهم شود تا با استفاده از این محصول ارزشمند بتوانیم قابلیت های روغن را به لحاظ افزایش غلظت روغن افزایش داده و در نهایت بتوانیم محصولی را تولید نماییم که امکان رقابت با تولید کننده گان دیگر را بسهولت داشته باشد.
بسیار با اهمیت می باشد که بتوانیم غلظت دهنده را به نحوی در فرایند تولید این محصول بکاربگیریم و استفاده نماییم که در نهایت بر اساس شرایط تعریف شده قابلیت های لازم برای رسیدن به حداقل استاندارد برای تولید انواع روغن و داشته و با استفاده از اساسن بوگیری شرایطی فراهم شود تا در نهایت امر مزیت رقابتی برای خریداران و فروشنده این نوع افزودنی های فراهم نماید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز