روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش ادتیو روغن ارزان T4536 بشکه ۲۰۰ کیلویی

فروش ادتیو روغن ارزان T4536 بشکه ۲۰۰ کیلویی

فروش ادتیو روغن ارزان با برند ادتیو T4536 با بسته بندی ادتیو بنزینی بشکه ۲۰۰ کیلویی تحویل انبار شوراباد تهران.
انواع مختلفی از مواد اولیه تولید روغن دیزلی و بنزینی شامل ادتیو و پلیمر از لینک  http://carnikan.ir در دسترس شما می باشد.

فروش ادتیو روغن

فروش ادتیو روغن

فروش ادتیو روغن موتور که شامل پکیج افزودنی انواع روغن دیزلی و روغن موتور بنزینی می باشد از برندهای مختلف که در ایران انواع ادتیو و پلیمر وارد می شود تشکیل شده است . برندهای مطرحی مثل هایتک که کیفیت بالایی دارد و با توجه به کیفیت این محصول می توان روغن های خاصی را تولید نمود نمود. بر اساس گرید و درجه بندی انواع روغن های بنزینی و دیزلی سطح مشخصی از کیفیت روغن موتور کاملا مرتبط با نوع ادتیو و پلیمر استفاده شده می باشد.
گرید های تعریف شده برای انواع ادتیو برای سطح کیفی خاصی از روغن تولید و استفاده می شود از این رو برای سطح sl بر اساس نوع این روغن می بایستی پلیمری استفاده شود که در این سطح کارایی و اثر بخش لازم را داشته باشد.
بنابراین می توان با اضافه کردن انواع ادتیو با استاندارد تعریف شده و مطابق با دیتای این محصول نسبت به استفاده از میزان مشخصی از این محصول استفاده شود.

قیمت ادتیو ارزان T4536

قیمت ادتیو ارزان T4536

فروش انواع ادتیو و پلیمر برای استفاده در ترکیبات روغن های موتوری و روغن های بنزینی و دیزلی و حتی روغن های صنعتی می توان با استفاده از پایه روغن های تعریف شده که شامل روغن پایه تصفیه دوم یا اینکه روغن پایه ویرجین بدین منظور می توان استفاده نمود .
برای شرایط و ایجاد امکان اضافه کردن افزودنی نیز می بایستی بر اساس اخرین تغییراتی که در دیتا شیت انواع روغن پایه گذشته شده است می بایستی در دمای مشخص و تعریف شده و به میزان اعلام شده این عدد اضافه شود تا بهترین نتیجه از اختلاط ادتیو با روغن پایه که به میزان ۹۰ درصد حجم روغن های موتوری را شامل می شود را تشکیل می دهد.
بیشترین انواع استفاده از ادتیو پلیمر بسته به نوع روغن های تولید شده است که می بایستی برای رسیدن به این عدد مطابق با میزان روغن های پایه و انالیز روغن های پایه که در اختیار داریم می توانیم حجم تعریف شده اضافه شود تا در نهایت بتوان کیفیت مناسب را بدست اورد.
میزان استفاده از ادتیو ارزان برای تولید روغن های هیدورلیک و روغن دیگر مثل انواع روغن دنده نیز همین شرایط را ایجاد می نماید .

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز