روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / صادرات روغن ترمز بشکه ۲۳۰ کیلویی

صادرات روغن ترمز بشکه ۲۳۰ کیلویی

صادرات روغن ترمز بشکه ۲۳۰ کیلویی یا روغن ترمز زرد و روغن ترمز آبی بسته بندی قوطی ۲۵۰ میلی لیتر با انجام اظهار و تحویل گمرک تحویل می شود.
سفارش گذاری تولید و فروش روغن ترمز با اظهار گمرک به بسته بندی بشکه و قوطی ۲۵۰ میلی لیتر قابل انجام می باشد.

صادرات روغن ترمز

صادرات روغن ترمز

فروش انواع روغن ترمز و سایر روغن های تولید برای صادرات به کشورهای عراق ، آذربایجان ، ترکمنستان، پاکستان، افغانستان، عمان یا کشورهای های افریقایی با بسته بندی مورد نظر خریدار و بصورت عمده و بصورت مستمر قابل انجام است. صادرات محصولات روانکار و روغنی به دلیل اینکه این محصولات مصرفی می باشد بصورت مستمر می بایستی انجام شود و پس از هر درخواست و ارسال محصول مجدد سفارش جدید و درخواست جدید برای صادرات شما دریافت می نمایید. اهمیت کار در حوزه و تجارت انواع روغن خودرویی که شامل روغن ترمز روغن های موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی به استمرار درمصرف این محصول و زیاد بودن مصرف این روغن ها می باشد.
بسیار مهم است که بتوانیم مدیریت مناسبی در انتقال محصول با بسته بندی مناسب برای خریداران محصولات صادراتی و روغن ترمز صادراتی داشته باشیم.
بنا بر امار گمرکات ایران فروش  انواع روانکار از ایران به کشورهای مختلف بصورت مستمر در حال افزایش است و این افزایش به دلیل مختلفی ایجاد شده و استمرار خرید انواع روغن از ایران نیز بصورت مستمر خواهد بود . اولین دلیل اصلی در این فرایند را می توان به هزینه های تولید پایین در بازار خرید و فروش محصولات تولیدی ایران می باشد و دومین آیتم مهم و موثر هم به قیمت پایین مواد اولیه تولید روانکار و روغن می باشد که معمولا روغن پایه از نوع ویرجین و ریسایکل در ایران تولید و عرضه می شود.

فروش روغن بشکه ۲۳۰ کیلویی

فروش روغن بشکه ۲۳۰ کیلویی

انواع مختلفی روغن ترمز برای صادرات و فروش قابل تامین و صادرات می باشد که کیفیت این محصولات بر اساس آخرین استانداردهای تولید روغن ترمز می باشد در نهایت برای دسترسی به بهترین قیمت محصول می بایستی مقدار تناژ سفارش کاملا مشخص باشد که پس از این می توان بر اساس میزان سفارش نسبت به خرید مواد اولیه و ملزومات تولید روغن صادراتی که می تواند انواع مختلفی از روغن ترمز باشد اقدام نمود.
نتیجه بسیار مهم در این فرایند بررسی میزان خرید و نوع بسته بندی خواهد بود زیرا بسته بندی بشکه برای روغن ترمز محدودیتی ایجاد نمی کند ولی برای بسته بندهای ۲۵۰ میلی لیتر این شرایط را خواهد. زیرا بسته بندی قوطی ۲۵۰ میلی لیتر و تهیه ظرف و الصاق لیبل این محصول در مقایسه با ظرفیت بشکه ۲۳۰ کیلو شرایط کاملا متفاوت و زمان بیشتری بدین منظور نیاز می باشد.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Tehran brake oil distribution center 35 pieces

مرکز پخش روغن ترمز تهران ۳۵ عددی

مرکز پخش روغن ترمز شامل انواع روغن ترمز آبی و انواع روغن ترمز زرد با …

نیکان اویلز