روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / خرید پلیمر j0010 افزودنی روغن صنعتی

خرید پلیمر j0010 افزودنی روغن صنعتی

خرید پلیمر j0010 افزودنی روغن صنعتی و روغن موتور و روغن پایه برای افزایش شاخض گرانروی روغن در بسته بندی پالت محصول کشور چین .
بزرگترین تامین کننده مواد اولیه و افزودنی روغن در لینک  http://autocarservice.ir در دسترس می باشد.

خرید پلیمر j0010

خرید پلیمر j0010

افزودنی های روغن بمنظور ایجاد استانداردهای مختلف و قابلیت دادن به انواع روانکارهای برای رساندن شاخص گرانروی روغن در محدوده استاندارد مورد استفاده می باشد. برای تولید روغن های مختلف یا انواع روغن های صنعتی که شامل روغن موتور بنزینی و روغن موتور دیزلی و روغن موتورهای صنعتی می بایستی انواع مختلفی از پلیمرهای مختلف بعنوان افزودنی های روغن استفاده شود.
دلایل متعددی دارد و البته الزامات تعریف شده بدین منظور نیز وجود دارد که می بایستی برای استفاده و بهره گیری بیشتر و رساندن روغن بر اساس استاندارد های تعریف شده صادراتی انواع مشخصی از مواد افزودن به روغن های پایه و روغن های موتور بر اساس گریدهای تعریف شده اضافه شود که البته بسته به نوع برند روغن می توان گفت که مقدار استفاده از روغن ها کاملا متفاوت می باشد و البته شرایط استفاده از این محصولات که بهترین قابلیت و مزیت را ایجاد نماید.

فروش افزودنی j0010

فروش افزودنی j0010

مستحضر می باشید انواع روغن پایه بر اساس نوع استفاده از این محصول و همچنین انواع روغن بنزینی و روغن دیزلی که تولید می شود دارای استانداردهای کاملا متفاوتی می باشد از این این محصولات و افزودنی هایی که برای تولید روغن های صنعتی نیز استفاده می شود تفاوتی های دارد که این اختلاف در نوع ادتیو و افزودنی می باشد که برای این روغن ها بر اساس محصول نهایی که تولید می شود استفاده دارد.
خرید پلیمر j0010 بر اساس همین استاندارد و برای تولید بخش زیادی از انواع مختلفی از محصولاتی که به نوع با شاخص گرانروی در ارتباط است قابل استفاده می باشد و مقادیر مورد نیاز برای استفاده از هر محصول از قبل توسط تولید کننده این محصولات مشخص شده است. هرچند میزان استفاده بستگی زیادی به نوع محصول نهایی دارد که در نهایت بدین منظور می بایستی تولید شود .
خرید پلیمر j0010 بصورت مستقیم از وارد کننده این محصول در از کشور چین ارزش افزوده بالایی را ایجاد می نماید ولی اهمیت استفاده از وارد کننده برای کسانی که امکان واردات بصورت مستقل را ندارد مزیت هایی را ایجاد می نماید. در نهایت در هر خرید مواد اولیه نکته بسیار مهم و حائز اهمیت در خصوص خرید پلیمر j0010 به مزیت های متعدد این محصول و پلیمر های مشابه برای تولید انواع مختلفی از روغن های صنعتی و موتوری دارد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید .].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Automatic gear additive package 3431 ATF gearbox oil additive

بسته افزودنی دنده اتوماتیک ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس

بسته افزونی دنده اتوماتیک یا بهترین واسکازین مرغوب ۳۴۳۱ ATF افزودنی روغن گیربکس با قابلیت …

نیکان اویلز